Cada día aprendemos algo,no importa que no estemos en la escuela,el diario vivir es nuestra mejor escuela, aprende,analiza y disfruta de la enseñanza, excelente tarde👌💪🏃♀️💯🚴♀️
Komentar je uspješno prijavljen.
Objava je uspješno dodana na vašu vremensku traku!
Dosegli ste ograničenje od 50000 prijatelja!
Pogreška veličine datoteke: datoteka premašuje dopušteno ograničenje (92 MB) i ne može se učitati.
Vaš se videozapis obrađuje. Obavijestit ćemo vas kada bude spreman za gledanje.
Nije moguće učitati datoteku: ova vrsta datoteke nije podržana.
Otkrili smo sadržaj za odrasle na slici koju ste prenijeli, stoga smo odbili vaš postupak učitavanja.
Za prijenos slika, videozapisa i audio datoteka morate nadograditi na pro člana. Nadogradi na pro
Kako biste prodali svoj sadržaj i postove, počnite s stvaranjem nekoliko paketa. Monetizacija
Alexander Ballesteros Suarez
"Aprende, analiza y disfruta de la enseñanza" es un excelente mantra para vivir. Que sigas aprovechando cada experiencia como una valiosa lección y disfrutando del proceso de crecimiento. ¡Excelente tarde para ti también! 💪🏃♀️💯🚴♀️
Izbriši komentar
Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj komentar?